E-MAIL: cdb@oknakielce.pl
TEL: 669-160-669 | 41 332-84-19
E-MAIL: cdb@oknakielce.pl
TEL: 669-160-669 | 41 332-84-19

Bramy

BRAMY GARAŻOWE

KRISPOL oferuje wyłącznie najnowocześniejsze i najbardziej komfortowe rozwiązania, odpowiednie do każdego garażu. Bramy segmentowe i rolowane zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni, wieloletnie, wygodne użytkowanie, skuteczną ochronę garażu, a także jego estetyczne wykończenie.

BRAMY SEGMENTOWE

Najbardziej polecanym typem bram są bramy segmentowe. Wyróżniają się one wygodą użytkowania, znakomitymi właściwościami termoizolacyjnymi i niepowtarzalną estetyką.

Bramy te są zawsze ocieplone, ponieważ ich segmenty są wypełnione pianką poliuretanową o grubości 40 lub 60 mm. Segmenty są połączone zawiasami. Przy otwieraniu poruszają się po prowadnicach pionowo do góry, a następnie pod sufit garażu. W ten sposób można swobodnie korzystać z przestrzeni wewnątrz garażu i przed nim. Dzięki odpowiedniemu wyważeniu sprężyn brama porusza się płynnie i cicho, niezależnie od wymiarów.

DOSKONAŁA TERMOIZOLACJA

W bramach segmentowych KRISPOL stosowane są tzw. ciepłe panele, wypełnione pianką poliuretanową. Każda brama jest uszczelniona na całym obwodzie oraz między segmentami, a specjalnie zaprojektowany górny łuk optymalnie dociska górny panel bramy do nadproża.

Z myślą o domach energooszczędnych KRISPOL przygotował ofertę bram VENTE K2 RFS 60. Są one wyposażone w rozbudowany system uszczelnień i zbudowane z paneli grubości aż 60 mm. Współczynnik przenikalności cieplnej paneli U wynosi 0,39 [W/m2K]. To wynik o ok. 30% lepszy od paneli o grubości 40 mm.

Komfort obsługi bramy to również niezawodna automatyka renomowanych producentów, która daje nie tylko gwarancję łatwego i bezproblemowego użytkowania, lecz także możliwość integracji bramy z dowolnym systemem „domu inteligentnego”.

Kilka różnych typów konstrukcji i prowadzenia pozwoli znaleźć rozwiązanie do niemal każdego garażu.

BEZPIECZEŃSTWO

Brama garażowa jest jednym z największych i najcięższych mechanizmów w domu. Chroni także garaż i dom przed intruzami. 

Wyłącznik przeciążeniowy
Fotokomórki
Finger Protect
Zabezpieczenie przed opadnięciem

Tab content area

KOLEKCJE BRAM

Dobrze dobrana brama podkreśla styl i charakter domu. Może być idealnie dopasowana do koloru dachu, elewacji czy pozostałych elementów stolarki. Może też stanowić ciekawy element kontrastowy. Dzięki różnym typom tłoczenia, wykończenia powierzchni i szerokiej kolorystyce, w ofercie bram segmentowych KRISPOL można znaleźć rozwiązania dla każdego domu.

VENTE K2 RC - tłoczenie wąskie
VENTE K2 RS - tłoczenie szerokie
VENTE K2 RF - bez przetłoczeń
VENTE K2 RM - V - profilowanie
VENTE K2 RA - tłoczenie w kasetony

Tab content area

DOSTĘPNE FAKTURY POWIERZCHNI

Poza określonym typem tłoczenia, bramy mogą mieć różną strukturę powierzchni paneli:

  • slick – okleina
  • slick – kolory RAL
  • malowanie strukturalne
  • woodgrain – dekory drewnopodobne
  • woodgrain – kolory RAL

SZEROKA KOLORYSTYKA

Bramy segmentowe KRISPOL są także dostępne w niezwykle szerokiej kolorystyce. Dostępne są bramy:

oklejone dekorem (do wyboru jest ponad 30 wzorów oklein)

pomalowane na dowolny kolor z palety RAL (obejmującej 210 barw)

BRAMY GARAŻOWE ROLOWANE

Bramy rolowane są najlepszym rozwiązaniem w przypadku bardzo nietypowych garaży, pomieszczeń gospodarczych, a także miejsc, w których trzeba zachować wolną przestrzeń bezpośrednio pod sufitem i niemożliwy jest montaż prowadnic bramy segmentowej. W trakcie otwierania bramy rolowanej jej płaszcz jest zwijany pionowo w górę, na wał nawojowy. Po zwinięciu znajduje się w skrzynce na zewnątrz lub wewnątrz garażu, bezpośrednio nad otworem wjazdowym. Pancerz bramy jest zbudowany z profili aluminiowych, wypełnionych pianką poliuretanową zapewniającą ochronę przed utratą ciepła. Profile te są dostępne w wielu kolorach i dekorach drewnopodobnych. Standardowym wyposażeniem bram rolowanych KRISPOL jest napęd elektryczny z możliwością sterowania radiowego.

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu na polski rynek wydajnych bram garażowych o zróżnicowanych parametrach technicznych. Stosowanie takich bram pozwala zabezpieczyć teren posesji, np. umieszczając w garażu samochód, który chce się zabezpieczyć przed kradzieżą. Bramy te posiadają solidną konstrukcję, dlatego są odporne na uszkodzenia i nie jest łatwo je sforsować. Polecane są zarówno bramy Kielce do domu, ale też do hal przemysłowych i magazynowych. Firma odpowiada za produkcję bram w różnych odmianach, które z łatwością można dopasować do posiadanego domu, ale też hali. Bramy garażowe można idealnie zamontować w swoim garażu, jednak na początek trzeba dokonać niezbędnych pomiarów, aby mogły się one tam bez przeszkód pomieścić i zabezpieczyć rzeczy, które domownik będzie przechowywał w swoim garażu. Wybrać można bramy w różnych kolorach, więc na pewno zainteresowani zdołają dobrać dla siebie bramy, które dopasuje się do zewnętrznej elewacji domu.

Bramy – nowoczesny design

Bramy garażowe cieszą się bardzo nowoczesnym designem, dlatego wszyscy przechodnie na pewno zwrócą na nie uwagę. Są dodatkowo wzmacniane, dlatego też z pewnością można liczyć na to, że niepowołane osoby nie dostaną się do środka, jeśli domownik nie wpuści ich przez bramę. Dostępne dla zainteresowanych są przede wszystkim uchylne bramy garażowe, które spiszą się doskonale w wielu domach. Otwierają się one bardzo szybko, za pomocą pilota, dlatego też nie będzie problemów z ich kontrolowaniem. Jest to szczególnie przydatna opcja dla kierowców, którzy często podróżują i korzystają ze swojego samochodu, który musi stać w garażu. Bramy zapewniają więc bezpieczeństwo, ale są też wykonane z wysokiej jakości produktów, dlatego z całą pewnością spełnią oczekiwania każdego klienta. Warto mieć na uwadze to, że produkowane są one z różnych materiałów, dlatego dostarczane są one do klientów w wersji, którą sobie zażyczyli. 

Bramy garażowe – pełna funcjonalność

Bramy Kielce zapewniają wszystkim zainteresowanym pełną funkcjonalność, a więc będzie można je ekspresowo zamykać oraz otwierać, jeśli tylko klient będzie miał taką ochotę. Z pewnością na tle konkurencji bramy wyróżnia trwałość, nie trzeba obawiać się o to, że co kilka miesięcy trzeba będzie je wymieniać. Oprócz tego można mieć pewność, że będą one odporne na zarysowania i różnego rodzaju odkształcenia, a więc zawsze będą prezentować się schludnie i estetycznie, co jest ważne dla kierowców zwracających uwagę na wszelkie detale. Dopasowane bramy garażowe do elewacji zewnętrznej domu to idealne rozwiązanie dla wielu osób, ponieważ wtedy brama nie będzie miała w sobie żadnych wad. Warto decydować się na bramy posiadające długą żywotność, ponieważ w ten sposób można zwiększyć swój komfort. Ważne jest to, że takie bramy mogą otwierać się i zamykać na wiele sposobów, dlatego warto przetestować na własnym przykładzie różnorodne rozwiązania, aby móc wybrać dla siebie zdecydowanie najkorzystniejszą opcję z oferty firmowej.

Bramy tworzone na wymiar

Szczególną popularnością w ofercie firmy cieszą się oczywiście bramy, które tworzone są na wymiar. Oczywiście klienci mogą zdecydować się na bramy garażowe o określonych wymiarach i o wybranym przez siebie kolorze, ale nie jest to konieczność. W wielu przypadkach zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na bramy, które tworzone są na wymiar. Wtedy zainteresowani mają pewność, że brama będzie pasować do garażu, będzie ona szczelna i nie będzie miała w sobie żadnych usterek mechanicznych oraz technicznych. Ważne jest też to, aby skutecznie dopasować do takiej bramy automat, dzięki czemu posługiwanie się bramą nie będzie większym problemem dla użytkowników, w końcu na funkcjonalności zależy największej grupie osób. Zdecydować można się na różnorodne wymiary bram, zgodnie z życzeniem klientów są one przygotowywane w określonym terminie, w końcu garaże są zróżnicowane i nie zawsze taka sama brama będzie pasowała do wszystkich garażów. 

Bramy segmentowe

Aktualnie zdecydować można się też na bramy Kielce w wersji segmentowej, które dają użytkownikom większe pole manewru. Dzięki temu można oczywiście uzyskać więcej miejsca wewnątrz garażu, ale też na podjeździe, więc nic dziwnego, że tak nowoczesne rozwiązania technologiczne są obecnie wybierane przez kierowców. Ważne jest jednak to, iż bramy mogą posiadać różnorodne wzory, dlatego też dokładna analiza ofert jest w tym przypadku najważniejszą kwestią, jeśli klient nie chce żałować podjętej przez siebie decyzji. Takie bramy dają klientom nieograniczone możliwości w kwestii wykończeń, dlatego też jest to zdecydowanie najpopularniejsza opcja na polskim rynku. Brama segmentowa odpowiedzialna jest również za doskonałą izolację cieplną, a w niektórych przypadkach również za akustyczną. Jak widać wyraźnie jest to jedno z najwygodniejszych rozwiązań dla klientów, dlatego też zdecydowanie się na taką bramę okaże się strzałem w dziesiątkę, a przy okazji nie należą one wcale do najdroższych, dlatego kierowcy są nimi zachwyceni.