E-MAIL: cdb@oknakielce.pl
TEL: 669-160-669 | 41 332-84-19
E-MAIL: cdb@oknakielce.pl
TEL: 669-160-669 | 41 332-84-19

Drzwi zewnętrzne drewniane

Firma specjalizuje się w sprzedaży drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych na terenie Kielc oraz okolic. Dzięki usługom firmowym każde mieszkanie może zostać zaopatrzone w wysokiej jakości drzwi, które będą przeszkodą nie do sforsowania dla potencjalnych włamywaczy. Są one tworzone z bardzo solidnych materiałów, a co za tym idzie trudno będzie dostać się osobom niepowołanym do środka mieszkania, gdy domowników nie będzie w domu. Jest to więc gwarancja odpowiedniego zabezpieczenia własnego domu oraz mieszkania, np. na czas urlopu. Dodatkowo drzwi Kielce prezentują się bardzo elegancko i estetycznie, wybrać można sobie ich różnorakie wzory, zgodnie z własnymi upodobaniami. Dostępne są też różne ich kolory, dlatego do wyboru ma się drzwi brązowe, niebieskie, białe, czarne oraz wiele innych kolorów, na specjalne życzenie klientów. Zdecydować można się na produkty o różnych wymiarach, które będą idealnie dopasowane do pomieszczeń, w których zostaną zamontowane.

Dokonywanie rzetelnych pomiarów

Kluczem do sukcesu w firmowych usługach jest dokonywanie rzetelnych pomiarów, aby drzwi mogły zmieścić się w miejscu dla nich przeznaczonym. Tyczy się to zarówno drzwi wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Proponowane są drzwi wejściowe, drzwi do sypialni, czy też salonowe. Wybrać można różne ich odmiany, w zależności od tego, czego konkretnie potrzeba w danym momencie klientowi. Drzwi prezentują się stylowo, dlatego też wzbudzą zachwyt u każdej osoby, która odwiedzi domowników. Do wyboru są przede wszystkim drzwi drewniane, które posiadają niesamowite wykończenia, a więc zadbano przy ich produkcji o wszystkie detale. Dobrym rozwiązaniem będą drzwi przeciwpożarowe, dzięki czemu można skutecznie zabezpieczyć mieszkanie przed pożarami. Zdecydować można się na drzwi o różnych gabarytach, zarówno lekkie, jak i wzmocnione, tak aby były trudniejsze do sforsowania. Wszelkich pomiarów technicznych dokonują fachowcy, aby skutecznie dopasować drzwi do danego pomieszczenia.

Drzwi wejściowe

Największą popularnością w ofercie firmowej cieszą się drzwi Kielce w wersji wejściowej. Wiadomo, że takie drzwi potrzebne są w każdym domu oraz mieszkaniu, dlatego też zapotrzebowanie na nie stale rośnie. Warto mieć na uwadze fakt, że dzięki takim drzwiom można zapewnić sobie spokój, ale też poczucie tego, iż dokonało się właściwego wyboru pod kątem stylu. Nowoczesne wzornictwo przeznaczone jest dla bardziej wymagających osób, które zwracają uwagę na to, jak z zewnątrz prezentują się drzwi. Jeśli chodzi o drzwi wejściowe muszą być one wzmocnione, tak aby mieszkanie było zabezpieczone przed włamaniami, bo jak wiadomo złodzieje w dzisiejszych czasach czyhają na każdą okazję. Drzwi wykańczane są specjalnymi farbami, zwykle są to farby akrylowe o niemetalicznych kolorach, chociaż ostateczna decyzja należy oczywiście do klientów. Można zdecydować się na drzwi izolujące dźwięki, dzięki czemu z zewnątrz do mieszkania nie będą dochodziły żadne niepokojące odgłosy.

Drzwi wewnętrzne

Kupując drzwi wewnętrzne zwraca się uwagę na to, czy są one przylgowe czy też bezprzylgowe. Każdy może zdecydować się na odpowiednią dla siebie opcję, która w danym momencie mu się spodoba. Drzwi do klienta dostarczane są całkowicie bezpieczne, są one zabezpieczane różnymi materiałami, aby podczas transportu nie stała się im żadna krzywda. Ważne jest też to, że takie produkty są w pełni odporne na zarysowania oraz poważne zabrudzenia, a więc regularne ich czyszczenie sprawi, że będą one wyglądać za każdym razem jak nowe. Okleić można je różnymi foliami oraz laminatami, jeśli tylko klient będzie chciał skorzystać z takiej możliwości. Nie należą do najdroższych rozwiązań mieszkaniowych, można zdecydować się chociażby na drzwi przesuwne, w zależności od tego, na jakich drzwiach zależy domownikom. Klient ma do wyboru bogactwo kolorów, ale też elementów wykończeniowych, dlatego przy składaniu zamówienia warto zaznaczyć swoje wskazówki, aby zlecenie zostało zrealizowane na odpowiednim poziomie.

Drzwi o doskonałych parametrach technicznych

Drzwi Kielce proponowane klientom posiadają doskonałe parametry techniczne, dlatego też cieszą się one obecnie tak dużą popularnością. Warto podkreślić to, że bardzo trudno się przez nie dostać do środka mieszkania, ponieważ posiadają one systemy antywłamaniowe, dlatego domownicy mogą czuć się we własnym domu całkowicie bezpieczni. Różne ich wymiary sprawiają, że fachowcy będą w stanie dopasować je zarówno do kuchni, łazienki, czy też pokoju młodzieżowego. Nowoczesne konstrukcje sprawiają, że drzwi idealnie nadają się zarówno do mieszkań urządzonych w sposób tradycyjny oraz bardzo innowacyjny. Dzięki temu mają one uniwersalne zastosowanie, produkowane są na szeroką skalę i spisują się niezawodnie w każdym miejscu. Cechują się długą żywotnością, dlatego przy odpowiedniej pielęgnacji można z nich korzystać nawet przez kilka lat, bez potrzeby ich wymiany. Proces montażu takich drzwi nie zajmuje fachowcom dużo czasu, a po jego zakończeniu można cieszyć się ich wieloma zaletami.