E-MAIL: cdb@oknakielce.pl
TEL: 669-160-669 | 41 332-84-19
E-MAIL: cdb@oknakielce.pl
TEL: 669-160-669 | 41 332-84-19

Podłogi i panele

Firma zajmuje się sprzedażą różnorodnych paneli podłogowych, które są w stanie skutecznie zabezpieczyć podłogą przed uszkodzeniami. Takie panele znajdą zastosowanie praktycznie w każdym mieszkaniu. Dzięki nim można nie tylko zadbać o wnętrze poszczególnych pomieszczeń, ale też o komfort we własnym domu, gdyż można zdecydować się na ogrzewanie podłogowe. Panele dostępne są obecnie w wielu rodzajach, przede wszystkim wyróżnić można te, które są laminowane. Pokrywane są one więc dodatkową warstwą lakieru, czy też oleju, dlatego też posiadają one jeszcze lepsze właściwości ochronne. Panele są idealnym wyborem szczególnie dla osób, które mieszkają w domu z małymi dziećmi, które bardzo dużo czasu spędzają na podłodze. Inwestując w laminowaną wersję paneli ma się pewność tego, że dziecko nie uszkodzi podłogi i będzie mogło się na niej bawić tak długo, jak tylko będzie chciało to robić.

Odporność na ścieranie

Firma dostarcza panele, które są w stu procentach odporne na ścieranie. Nie trzeba więc martwić się o to, że po kilku tygodniach użytkowania nie będą się one już do niczego nadawały. Zdecydowanie najważniejsze jest oczywiście to, że dzięki takim panelom można zadbać o bogatszą estetykę mieszkania. Istotne jest też to, że do wyboru ma się panele wykonane z wielu odmian drewna, dlatego można zadbać w ten sposób o dopasowanie paneli do własnych potrzeb. Przede wszystkim są one wytrzymałe i bardzo solidne. Trudno ścieralna warstwa ułożona na panelach to sprawa kluczowa, jeśli kładzie się je w miejscach, w których często przebywają ludzie, głównie dzieci. Odpowiednie dobranie paneli to bardzo ważna sprawa, ponieważ tym samym można zabezpieczyć je przed uszkodzeniami. Polecane zainteresowanym są głównie panele wykonane z dębu, jesionu, czy też olchy. Dzięki temu ma się pewność, że będą one niezawodne, a do tego będą prezentować się bardzo elegancko. Dostępne są one w różnych wersjach, jeśli chodzi o wzornictwo, ale też paletę barw.

Panele odporne na temperaturę i wilgoć

Warto zdecydować się na panele Kielce, które są odporne na podwyższoną temperaturę oraz wilgoć. Dzięki temu panele będą stabilnie trzymać się na podłodze i nie będą samoczynnie się poruszać, a więc wznosić, czy też opadać. Nie jest to żadną trudnością, ponieważ fachowcy układają je pewnie, w stu procentach prawidłowo, a wysoka jakość używanych materiałów sprawia, że panele spełnią oczekiwania każdej osoby, nie trzeba się o to martwić. Warto zdecydować się głównie na panele wodoodporne, które firma posiada w swojej bogatej ofercie. Jak sama nazwa wskazuje dzięki takim panelom można zabezpieczyć podłogę przed negatywnym działaniem wody. Jest to szczególnie ważne, gdy małe dzieci znajdują się w okresie dojrzewania, w którym często bałaganią lub też spacerują po domu z różnymi przedmiotami. Wtedy niełatwo o wylanie wody, soku, czy też herbaty na panele, ale będą one na to odporne i z pewnością zadowolą wszystkich użytkowników.

Panele o dowolnych wymiarach

Atutem firmowych usług jest sprzedaż paneli o dowolnych wymiarach, na czym klientom zależy najbardziej. W końcu nie do każdego pomieszczenia będą potrzebne takie same panele, a konkretniej panele o tych samych wymiarach. Trzeba więc dostosować je do potrzeb klientów, co nie jest dla firmowych pracowników trudnym zadaniem. W ten sposób ma się całkowitą pewność tego, że panele w danym pomieszczeniu okażą się funkcjonalne, a ich układanie nie zajmie osobom zainteresowanym zbyt dużo czasu. Istotne jest jednak to, aby dobrać skutecznie ich kolor, najlepiej pod kątem mebli posiadanych w danym pomieszczeniu, aby panele przypadkiem za bardzo nie wyróżniały się na ich tle. Panele Kielce posiadają doskonałe parametry techniczne, są godne polecenia każdej osobie i na pewno po krótkim czasie użytkowania nie będą zarysowane. Dowolność wyboru takich paneli sprawia, że dobrać można je do salonu, do dużego pokoju, czy też takiego o zdecydowanie mniejszym metrażu. Każdy ma w tym zakresie pełną swobodę wyboru.

Zastosowanie materiałów utwardzających

Panele Kielce wzbogacone są o różnorodne materiały utwardzające, dzięki czemu można z nich bez problemów korzystać w każdym pomieszczeniu. Odporne są one więc na różnego rodzaju uszkodzenia pochodzące z zewnątrz, nie będą zawierały w sobie usterek co najmniej przez kilka miesięcy użytkowania, wystarczy je odpowiednio pielęgnować. Oczywiście ważne jest również to, że takie panele są odporne na negatywne działanie zbyt dużej dawki promieniowanie słonecznego, więc ich funkcjonalność jest naprawdę bardzo bogata. Znajdą one zastosowanie w dużych domach, ale też w małych mieszkaniach, niezależnie w jakich typach pomieszczeń zostaną ułożone. Nowoczesny design sprawi, że będzie można poprawić swoje samopoczucie, gdy będzie się każdego dnia na nie spoglądało, ale warto wybrać odpowiedni ich wzór, aby pasował on do danego wnętrza. Najlepiej dobierać więc panele podłogowe z zaufanym projektantem wnętrz, a wtedy zabezpiecza się swoją decyzję i ma się pewność, że nie podejmie się złej decyzji.